Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Prostownik Prima 12V 6-12A Ferve

 

Prostownik F-811

Prostownik przeznaczony do ładowania akumulatorów 12V o pojemności 35 - 140Ah. Idealnie nadaje się do akumulatorów samochodowych, ciężarowych, rolniczych z płynnym elektrolitem.
 

  • wyświetlacz wskazujący stan naładowania akumulatora oraz możliwość sprawdzenia ładowania w samochodzie.
  • Podczas ładowania podaje takie parametry jak napięcie oraz prąd którym ładowany jest akumulator.
  • Prostownik posiada dwa zakresy 6 lub 12 amper.

 


 

Linia profesjonalnych prostowników, przeznaczonych głównie do zastosowań warsztatowych oraz dla osób które szukają „urządzenia na lata”. Najważniejszą cechą prezentowanych prostowników jest jakość wykonania i zastosowanie wydajnych transformatorów o bardzo dużej sprawności prądowej.

Jeśli ktoś szuka taniego i dobrego prostownika to niestety musi kupić dwa, większość prostowników z najniższej półki cenowej ma mocno zawyżone parametry prądowe, w niektórych przypadkach jest to nawet 50% mniej niż deklarowane wartości.

Specyfikacja produktów FERVE oparta jest o wartości skuteczne prądu ładowania (Root Mean Square, RMS), czyli rzeczywiste wartość prądu jakie prostownik jest w stanie wygenerować w czasie pracy. Warto też wspomnieć, że są produkowane w Hiszpańskich zakładach FERVE, jednego z największych producentów prostowników w Europie.

Prostowniki  profesjonalne oraz ładowarki automatyczne FERVE posiadają certyfikaty: ISO 9001:2008 Certified, 2006/95/CE, 2004/108/CE directives, EN 60335 - 1: 2012, EN 60335 - 2 - 29: 2006.